RONDREIS PER OLDTIMER AANBIEDING
Tijdens deze 15 dagen rondreis per oldtimer met privé chauffeur tot uw beschikking, brengt u een bezoek aan: Havana, Viñales, Playa Girón, Cienfuegos, Trinidad, Santa Clara met eind bestemming Varadero.
Ontdek het authentieke Cuba tussen de lokale bevolking!
Je hebt nog:
Speciale Aanbieding
Rondreizen en Excursies om Cuba op te verkennen en ontdekken per oldtimer.
15 dagen, 14 nachten rondreis per oldtimer + chauffeur (o.b.v. 2 persoon)
van €1.695 p.p.
voor €1.325 p.p.
Reizen in april t/m november
Non-Stop Gratis Extra's

Gratis wifi-toegang
Visum - toeristische kaart
Diner bij een casa particular
Inclusief
Exclusief
- Transfer José Martí Airport International in Havana - casa particular in Havana
- Transfer hotel in Varadero - José Martí Airport International in Havana
- Accommodatie 12 nachten in casas particulares (2 personen per kamer)
- Ontbijt 12 dagen in casas particulares
- Verblijft in een all-inclusief – 4 ster hotel in Varadero voor 2 nachten
- Vervoer in een klassieke Amerikaanse auto uit de 50 jaren + brandstof + bestuurder tijdens 8 dagen
- Tour in een Oldtimer door Moderne Havana
- Tour door Trinidad per bici-taxi
- Excursie met paard in Viñales
- Snorkeling in Playa Girón
- 1 maaltijd in Playa Girón
- 1 maaltijd in Havana
- Welkomscocktails bij de meeste casas particulares
- Klantenbijdrage stichting GGTO garantiefonds
- Visum
- WIFI kraskaart met 8 uren gratis internet
- Bijdrage GGTO garantiefonds
- Vliegticket
- Andere maaltijden
- Verzekeringen
- De entree tot de bezienswaardigheden
- Optionele activiteiten die extra gedaan kunnen worden
- Fooi
Meer informatie nodig?
Cuba vakantie recensies
VEEL GESTELDE VRAGEN
Het is mogelijk om te betalen middels TIKKIE en overboeking.
Dat hangt af van het type reis en de vertrekdatum. Bij reizen met vertrek binnen 6 weken is een betaling van de volledige reissom verplicht. Bij vertrek buiten 6 weken voor vertrek wordt er een aanbetaling gevraagd, geheel volgens de voorwaarden van de VvKR. (20% van de reissom).
Een aanbetaling wordt gevraagd om zeker te stellen dat de door gewenste reis ook werkelijk voor de boeker beschikbaar blijft. Op het moment van reserveren wordt de capaciteit (vervoer, kamer of andere reiscomponent) vastgelegd.
Ja, voor Cuba heb je een visum nodig. Deze kun je hier makkelijk bestellen.
We zijn aangesloten bij Garantie Fonds GGTO.
Wij bieden reizigers de garantie dat zij hun betaalde reisgelden terugontvangen, en eventueel hun terugreis vergoed krijgen, als Cuba4all Reizen in financieel onvermogen zou geraken.
Gegarandeerd op reis dus!
De overheid van Cuba wil dat iedere reiziger op elk moment kan aantonen dat hij een geldige reisverzekering heeft. Je moet eveneens kunnen aantonen dat de medische kosten door de verzekeraar worden vergoed.
Verzekeringsmaatschappij moet erkend zijn door Cubaanse overheid.
Wij adviseren contact op te nemen met de reisverzekeraar. De reisverzekeraar kan bij de polis een Engelse verklaring verstrekken waar op staat waar je allemaal voor verzekerd bent en waar deze verzekering geldig is.